Ochrana proti rentgenovému záření

  • Čeština
  • English
  • Polski

Email : info@uniray.cz

OCHRANNÉ OBLEČENÍ

Vesty, sukně, zástěry (kabátové, oboustranné, chirurgické, dětské, stomatologické, atd.) jsou uzpůsobeny jak funkčností, tak stylem. Kvalita provedení, váha, ergonomie a estetika jsou hlavními atributy každého produktu.

Navrhujeme ochranné oblečení používané v intervenční radiologii a kardiologii, CT laboratořích, rentgenem asistované chirurgii a obecné radiologii. UniRay představuje kompletní řadu produktů, které jsou uzpůsobeny jak funkčností, tak stylem. Kvalita provedení, váha, ergonomie a estetika jsou hlavními atributy každého produktu značky UniRay.

1) VESTA A SUKNĚ

Optixx-vesta   VESTA---OPTIX

Optixx – Výrazné překrytí přes přední zapínání u vesty i sukně pro větší ochranu. Optimalizované rozložení hmotnosti pro snížení zátěže na zádech a ramenou. Plné překrytí po obvodu sukně pro větší ochranu spodní části těla.

Maxx-vesta   Max-vesta-detail

Maxx – Kompletní překrytí na přední straně u vesty i sukně, pro úplnou ochranu. Optimalizované rozložení hmotnosti pro snížení zátěže na zádech a ramenou. Plné překrytí po obvodu sukně pro větší ochranu spodní části těla.

2) OBOUSTRANNÁ ZÁSTĚRA

oboustranna zastera1 Optix-oboustranna zastera

Optixx – Výrazný přesah vpředu, pro vyšší ochranu. Zapínání na suchý zip, pro dokonalé upevnění. Flexibilní vestavěný pás pro uvolnění váhy ze zad a ramen. 

oboustranna zastera Max---oboustrana-zasteraMax1-oboustrana-zastera

Maxx – Plné překrytí v přední části pro úplnou ochran. Flexibilní vestavěný pás pro uvolnění váhy ze zad a ramen. Inteligentní postranní zapínání, pro zabránění náhodnému ozáření. 

3) KABÁTOVÁ ZÁSTĚRA

Kabatova-zastera  katatova zastera     Kabatova-zastera-zada-1

Výrazný přesah vpředu, pro vyšší ochranu. Zapínání na suchý zip, pro dokonalé upevnění. Flexibilní vestavěný pás pro uvolnění váhy ze zad a ramen.

4) CHIRURGICKÁ ZÁSTĚRA

chirurgicka zastera   Kabatova-zastera1    Kabatova-zastera-zada-

Plné překrytí v přední části pro úplnou ochran. Flexibilní vestavěný pás pro uvolnění váhy ze zad a ramen. Inteligentní postranní zapínání, pro zabránění náhodnému ozáření.

5) DĚTSKÉ ZÁSTĚRY

zastera-deti    zaster-deti-2      zaster-deti-3

K dispozici v široké škále oblíbených velikostí, včetně možnosti vlastních velikostí, barev a vzorů

 

6) STOMATOLOGICKÁ ZÁSTĚRA

stomatologicka-zastera     stomatologicka-zastera1

Celková ochrana pro pacienta na stomatologickém křesle.

 

UŽIVATELSKÉ ÚPRAVY

Všechny oděvy jsou dostupné ve vel.S/M/L/XL a ostatní velikosti jsou k dispozici na vyžádání.

Představujeme UNITEX, náš dosud nejbezpečnější materiál radiační ochrany. Byl vynalezen, aby odolal nečistotám a utkán za pomoci nejmodernějších technologií. Tato tkanina dělá naše oděvy jedním z nejbez- pečnějších a zároveň nejspolehlivějších na světě. Je příjemná a jemná na dotek a téměř vůbec se nemačká.

Nabízíme tisk jmenovek, názvů a obrázků, umožněný v důsledku pokroku v technologii tisku. Můžeme tisknout jména lékařů, nebo nemocnic, na kapse zástěry. Spravujeme rozsáhlou databázi vzorů, které mohou být přidány na zadní, nebo přední stranu zástěr. Nyní se můžete vyjádřit svým vlastním, jedinečným způsobem.

potisk        napisy